خدمات پیک بارآسا

درصورت نياز به جمع آوري محموله از محل کار يا منزل فرستنده پيکهاي شرکت مستقر در سطح شهر نسبت به جمع اوري در 24 ساعت شبانه روز اقدام مينمايند .

انجام خدمات کارگزاری

این شرکت آمادگی خود را جهت انجام امور کارگزاری در کلیه ایستگاههای تابعه (از جمله خرید و ارسال کالا ها و ابزارالات صنعتی و خانگی و...... انجام امور بیمارستانی و داروئی، انجام خرید لوازم یدکی، انجام امور اداری شرکتها ؛ نهادها و ادارات دولتی) اعلام میکند.

نقل و انتقال نمونه های آزمایشگاهی

اگر مشتریان نمونه ها را برای آزمایشگاه ارسال کنند و آزمایشگاه نتواند نمونه را به موقع تحویل گیرد، این تاخیر ممکن است باعث خرابی نمونه ها و در نتیجه نیاز به ارسال مجدد نمونه گردد. در نتیجه به ناچار در یک بازه زمانی طولانی تر و پس از دریافت مجدد نمونه ها فرآیند آزمون آغاز شود. چند مرحله کلیدی که در فرآیند انتقال نمونه ها باید مورد توجه قرار گیرد شامل نحوه بسته بندی، حمل و نقل، پذیرش نمونه و نکات ایمنی مربوط به آن است که این شرکت با توجه به تجربیات خود نمونه های ویژه ازمایشگاهی مراکز پزشکی و ازمایشگاهی استانها و مراز شهرستان را با در نظر گرفتن زنجیره دمای سرد را انجام میدهد.

انجام امور گمرکی

ترخيص بار و محموله ها، دريافت پرفرما و پکينگ ليست، اخذ مجوز ثبت سفارش بازرگاني ، بيمه کردن کالا، هماهنگي جهت بازرسي در مبداء و مقصد، تشکيل پرونده جهت تخصيص ارز و حواله بانکي، ارتباط با شرکت حمل و نقل بين المللي، دريافت اسناد حمل از شرکت هاي هوائي بين المللي، تکميل اسناد و تشکيل پرونده ، تنظيم پيش نويس دور اظهاري، بررسي و تاييد توسط کارشناس فني گمرکي و بازرگاني دور اظهاري واردات بهتر است قبل از هر اقدامي از يک شرکت معتبر که با مراحل چگونگي ترخيص از گمرک آشنايي کافي دارد مشورت کنيد و با کمک کارشناسان متخصص اين حوزه وارد عمل شويد! زيرا با توجه به زمان‌بر بودن مراحل ترخيص کالا ممکن است مجبور شويد بارها به گمرک مراجعه کنيد و زمان و هزينه زيادي صرف انجام اين کار نماييد! با توجه به اين که اهميت صادرات و واردات بر کسي پوشيده نيست شرکت بارآسا جهت طي مراحل قانوني از ابتدا تا انتهاي ترخيص و دريافت کالا از کليه گمرکات کشور همراه مشتري خواهد بود. تا مشتري نگراني از بابت به تعويق افتادن دريافت کالاي وارداتي نداشته باشد. حمل و نقل بين المللي کالا يکي از مهم‌ترين نکاتي که هنگام واردات و صادرات کالا بايد به آن توجه ويژه‌اي داشته باشيد. مراحل بارگيري و حمل و انتقال کالا بين کشورها بايد در اسرع وقت و با رعايت تمام اصول ايمني صورت بپذيرد تا بتوانيد کالا را در اسرع وقت به دست مشتري برسانيد. در اين مرحله نيز مي‌توانيد با کمک شرکت‌هاي معتبر ترخيص از گمرک کالاها را به صورت هوايي، زميني يا دريايي دريافت يا ارسال کنيد. کليه محصولات و لوازم خانگي مانند يخچال، فريزر، ماشين لباسشويي و…، لوازم الکترونيکي معمولي يا صنعتي، محصولات آرايشي بهداشتي و حتي لوازم دکوري را مي‌توانيد به سادگي با طي کردن مراحل قانوني وارد کشور کنيد. با کمک افراد متخصص حوزه بازرگاني شرکت هاي ترخيص کالا نگراني از بابت بروز مشکل در ترخيص از گمرک نخواهيد داشت! اما درصورتي که بدون داشتن اطلاعات کافي شخصاً جهت انجام اين کار اقدام کنيد ممکن است ماه‌ها کالاهاي وارداتي در گمرک باقي بمانند و نتوانيد آن‌ها را ترخيص کنيد.

خدمات بسته بندی

بسته بندی محصولات متناسب با نوع محصول و مسافت ارسال برای جلوگیری از آسیب دیدن محصولات ارسالی مشتریان گرامی

پیگیری آنلاین مرسوله

سيستم پيگيري محمولات به منظور نظارت لحظه به لحظه محموله طراحي و ايجاد گرديده است.لذا مشتريان گرامي شرکت باراسا توانند از طريق اين سيستم از وضعيت محموله خود آگاه شوند.

خدمات 24 ساعته و ارسال آنلاین

خدمات 24 ساعته شرکت بارآسا در کلیه نمایندگی ها برای رفاه مشتریان عزیز (درخواست بصورت انلاين از طريق سايت شرکت (www.barasaco.com ). مشتريان گرامي ميتوانند از طريق سايت شرکت بصورت انلاين درخواست ارسال نموده و پس از پرکردن مراحل پذريش بار درخواست خودر ارسال نمايند. پرسنل شرکت بعد از مراجعه حضوري به محل فرستنده و روئيت بار در صورت نياز به بسته بندي در محل توسط تيم بسته بندي شرکت محموله ها بسته بندي فرمهاي ارسال و فرم اظهار نامه ( Shipper form ) با قيد ارزش کالا توسط مشتري تکميل ميگردد . در مرحله بعد محموله توسط پرسنل چک و گواهي تصدي حمل صادر ميگردد و جهت تائيد نهائي تحويل فرستنده ميگردد .)

ارسال بار هوایی

خدمات بار هوائی بارآسا در مسیرهای داخلی با تکیه بر شبکه گسترده هوایی خود به سایر مقاصد داخلی از قابلیت تحویل بار در کوتاهترین زمان ممکن برخوردار می باشد . این مجموعه در ایستگاههای داخلی خود با در اختیارداشتن نمایندگی های فعال فروش در شهرستان ها که همگی از مجوز ها و گواهی نامه های معتبر تحت نظر سازمان هواپیمایی کشور و پست جمهوری اسلامی برخوردارند توانسته است به نیازهای متقاضیان استفاده از سرویس و خدمات حمل و نقل در شبکه داخلی کشور پاسخ داده و به عنوان نمادی از کیفیت برتر و اعتبار این صنعت مطرح گردد . افرادي كه مسافرنيستند اما قصد ارسال بار به مقاصد داخلي دارند مي توانند از طریق خدمات بار هوائی بارآسا نسبت به ارسال بار خود اقدام نمایند . در دفاتر بارآسا محموله توسط کارکنان پذیرش رویت می گردد و پس از تایید قابلیت حمل محموله با هواپیما و بسته بندی مناسب فرم اظهارنامه با قید ارزش کالا توسط مشتری پر می گردد.در مرحله بعد محموله توسط قسمت حراست چک و با تایید نهایی واحد حراست بارنامه صادر می گردد و تگ بار به محموله الصاق می گردد . بارنامه پس ازصدور به منظور بررسي نهايي به مشتري ارايه مي شود . صدور بارنامه انعقاد قراردادي است ما بين فرستنده کالا و شركت حمل كننده که مسووليت هايي را براي فرستنده و تعهد هايي را براي شركت حمل كننده ايجاد مي نمايد.